КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 733/8070

Про закріплення за комунальним підприємством "Київжитлоспецексплуатація" нежилого будинку на вул. Ярославів Вал, 3, літ. "Б" у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою раціонального використання об'єкта права комунальної власності територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київжитлоспецексплуатація" нежилий будинок загальною площею 501,2 кв. м на вул. Ярославів Вал, 3, літ. "Б" у Шевченківському районі м. Києва, який належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

2. Головному управлінню охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку здійснити передачу нежилого будинку комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" згідно з пунктом 1 цього рішення.

3. Комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" вирішити в установленому порядку питання перевідведення земельної ділянки під нежилий будинок, що зазначений у пункті 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали