ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2012 р. N 892

Київ

Про закріплення за комунальним підприємством "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району" на праві господарського відання об'єктів комунального призначення

Відповідно до статті 6 Закону України "Про дорожній рух", статей 21, 25, 35 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", пункту 31 статті 26 та статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Київської міської державної адміністрації від 04.07.2006 N 999 "Про виконання робіт на автомагістралях та шляхово-транспортних спорудах міста", враховуючи звернення Державної організації медичного автотранспорту м. Києва "Київмедавтотранс" від 27.10.2011 N 1107 та приведення дорожнього покриття вул. Куренівської на ділянці від будинку N 16 до р. Сирець у відповідність до державного стандарту України ДСТУ 3587-97 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Закріпити за комунальним підприємством "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району" на праві господарського відання об'єкти комунального призначення на вул. Куренівській на ділянці від будинку N 16 до р. Сирець, з наступними характеристиками: проїзна частина - 3162 м2, тротуари - 654 м2, зливостік Д-1400 мм - 302 м. п.

2. Здійснити у 2012 році розробку проектно-кошторисної документації та виконати роботи з благоустрою вул. Куренівської на ділянці від будинку N 16 до р. Сирець (далі: благоустрою вул. Куренівської).

3. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" замовником виконання робіт, зазначених у пункті 2 цього розпорядження.

4. Комунальній корпорації "Київавтодор":

4.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації та підрядну організацію на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, відповідно до вимог чинного законодавства;

4.2. Розробити проектно-кошторисну документацію, провести її експертизу та затвердити у встановленому порядку;

4.3. Забезпечити виконання робіт з благоустрою вул. Куренівської відповідно до затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації у терміни, що визначені пунктом 2 цього розпорядження;

4.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 2 цього розпорядження;

4.5. Роботи з благоустрою вул. Куренівської виконати згідно з Правилами благоустрою м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051.

5. Роботи з благоустрою вул. Куренівської виконувати з частковим обмеженням руху на ділянці виконання робіт з зайняттям половини ширини проїзної частини цілодобово.

6. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) як головному розпоряднику коштів міського бюджету:

6.1. При розробленні бюджетних запитів на фінансування капітального ремонту об'єктів вулично-шляхової мережі м. Києва на 2012 рік з міського бюджету включити до них потребу у видатках на виконання робіт з благоустрою вул. Куренівської;

6.2. Здійснити у 2012 році фінансування робіт з благоустрою вул. Куренівської в межах бюджетних призначень, затверджених у міському бюджеті на фінансування капітального ремонту об'єктів вулично-шляхової мережі м. Києва на 2012 рік.

7. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали