Про закриття навігації для маломірних суден на водних об'єктах Херсонської області в 2017 році

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 14 листопада 2017 року N 859

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області
17 листопада 2017 р. за N 46/1672

З метою впорядкування плавання на маломірних суднах на водних об'єктах у межах Херсонської області, відповідно до пункту 1 розділу IV Правил користування маломірними суднами на водних об'єктах Херсонської області, затверджених рішенням XV сесії Херсонської обласної ради шостого скликання від 10 травня 2012 року N 473, керуючись статтею 6, пунктом 5 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Закрити навігацію для маломірних суден на водних об'єктах Херсонської області з 04 грудня 2017 року.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 17 березня 2017 року N 167 "Про відкриття навігації для маломірних суден на водних об'єктах Херсонської області в 2017 році" (Розпорядження N 167), зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області 23 березня 2017 року за N 10/1636.

3. Начальнику управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв'язку Херсонської обласної державної адміністрації Соценку В. В. подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області в установленому чинним законодавством України порядку.

4. Директору Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Савенко О. М. забезпечити публікацію цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

5. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Адамчика О. О.

 

Голова обласної
державної адміністрації

А. А. Гордєєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Начальник Чорноморського
міжрегіонального управління
Державної служби України
з безпеки на транспорті

І. О. Пастух
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали