ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

17.09.2010 р.

N 2а-13445/09/2670

Про закриття провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді - Донця В. А., за участю секретаря судового засідання - Венгер А. В., розглянувши заяву про відмову від позову в справі за позовом виконувача обов'язків Генерального прокурора України до Кабінету Міністрів України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Українська міська рада Обухівського району Київської області про визнання протиправним та скасування абзацу другого пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 р. N 634, встановив:

Заступник Генерального прокурора України звернувся до суду з позовною заявою, в якій просив визнати протиправним та скасувати абзац другий пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 р. N 634 "Про реалізацію у місті Українка Проекту "Місто - модель місцевого самоврядування".

Від представника позивача до суду надійшла письмова заява від 04.08.2010 р. про закриття провадження у справі у зв'язку з тим, що постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 р. N 311 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 р. N 634" вказані положення оскаржуваної постанови виключені.

У судовому засіданні представник позивача підтримала клопотання про закриття провадження в справі, представник Української міської ради м. Українка проти задоволення заявленого клопотання не заперечив.

Представник Кабінету Міністрів України в судове засідання не прибув, хоча відповідач про день та час розгляду справи повідомлявся належним чином.

Розглянувши заяву позивача про закриття провадження у справі, суд вважає її такою, що підлягає задоволенню, з огляду на таке.

Відповідно до частини першої статті 136 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 157 КАС України суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом. Суд не приймає відмови від адміністративного позову і продовжує розгляд адміністративної справи, якщо ці дії позивача суперечать закону чи порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси (частина четверта статті 51 КАС України).

Враховуючи те, що відмова від позовних вимог у даній справі не суперечить чинному законодавству і не порушує права, інтереси інших осіб, суд дійшов висновку про можливість прийняття відмови позивача від позову, відповідно провадження у справі підлягає закриттю.

Керуючись статтями 51, 136, 157, 158 - 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

Прийняти відмову від позову.

Закрити провадження в адміністративній справі N 2а-13445/09/2670.

Роз'яснити, що повторне звернення з тією самою заявою не допускається.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 185 - 187 цього Кодексу, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги з одночасним надсиланням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

  

Суддя

В. А. Донець

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали