ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

11.05.2011 р.

N 2а-3053/11/2070


Про закриття провадження у справі

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Супрун Ю. О., розглянувши у порядку письмового провадження заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія Побутелектротехніка" про закриття провадження у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія Побутелектротехніка" до Державної податкової інспекції у Київському районі м. Харкова про зобов'язання видати довідку, встановив:

Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія Побутелектротехніка", звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом до Державної податкової інспекції у Київському районі м. Харкова, в якому просить суд: зобов'язати відповідача видати довідку про взяття на облік платника податків за формою, встановленою Додатком 2 до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 року N 979, ф. 4-ОПП.

До канцелярії Харківського окружного адміністративного суду 29.04.2011 року надійшла заява представника позивача, згідно якої між сторонами у справі N 2а-3053/11/2070 досягнуто примирення, оскільки 28.04.2011 року Товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія Побутелектротехніка" отримано від відповідача довідку про взяття на облік платника податків N 735 від 15.03.2011 року. В зв'язку з викладеним представник відповідача просить закрити провадження у справі.

Представники сторін в судове засідання не з'явилися, про дату, час та місце судового розгляду були повідомлені належним чином.

Від представника позивача до канцелярії суду надійшла заява про вирішення питання щодо закриття провадження у справі без його участі.

Згідно п. 10 ч. 1 ст. 3 КАС України розгляд і вирішення адміністративної справи здійснюється в порядку письмового провадження без виклику осіб, які беруть участь у справі, та проведення судового засідання на основі наявних у суду матеріалів.

Згідно до ч. 1 ст. 41 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності осіб, які беруть участь у справі (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд вбачає за можливе розглядати справу без участі представників сторін в порядку письмового провадження.

Суд вважає заявлене клопотання обґрунтованим та таким, що не суперечить закону та не порушує чиї-небудь права, свободи чи законні інтереси та знаходить за необхідне задовольнити його.

У відповідності до п. 3 ч. 1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України, суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо сторони досягли примирення.

На підставі викладеного, перевіривши матеріали справи та керуючись ст. ст. 133, 157, 160, 165, 186 КАС України, суд ухвалив:

Задовольнити заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія Побутелектротехніка" про закриття провадження у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія Побутелектротехніка" до Державної податкової інспекції у Київському районі м. Харкова про зобов'язання видати довідку.

Закрити провадження у справі N 2-а-3053/11/2070 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія Побутелектротехніка" до Державної податкової інспекції у Київському районі м. Харкова про зобов'язання видати довідку.

Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Апеляційна скарга, подана після закінчення строків, встановлених законом, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

 

Суддя

Ю. О. Супрун

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали