КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

06.09.2011 р.

Справа N 2а-3260/10/2670

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді - Беспалова О. О., суддів: Парінова А. Б., Губської О. А., при секретарі - Кропивному Є. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 14 вересня 2010 року у справі за адміністративним позовом ТОВ "Телерадіокомпанія "Візит" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, третя особа - спілка кабельного телебачення України про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії, встановив:

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 14.09.2010 року позовні вимоги було задоволено частково.

На вказану постанову суду відповідач подав апеляційну скаргу, просив її скасувати та прийняти нову про задоволення позову.

18.07.2011 року до суду надійшла заява позивача про відмову від адміністративного позову в порядку ст. 194 КАС України.

В силу ч. 2 ст. 203 КАС України якщо судом першої інстанції ухвалено законне та обґрунтоване судове рішення, а обставини, які стали підставою для закриття провадження у справі, виникли після його ухвалення, суд апеляційної інстанції визнає таке рішення нечинним і закриває провадження у справі.

Відповідно до ст. 194 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову у будь-який час до закінчення апеляційного розгляду. У разі відмови від адміністративного позову суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу відповідно до вимог ст. 112 цього Кодексу.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 194, 198, ч. 2 ст. 203, 205, 206 КАС України, суд ухвалив:

Прийняти відмову від позову ТОВ "Телерадіокомпанія "Візит" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, третя особа - спілка кабельного телебачення України про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії.

Постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 14.09.2010 року визнати нечинною, а провадження у справі - закрити.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, але може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядок і строки, визначені ст. 212 КАС України.

 

Головуючий суддя

О. О. Беспалов

Суддя

А. Б. Парінов

Суддя

О. А. Губська

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали