Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про закриття розгляду справи про концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 11 грудня 2018 року N 718-р

Про закриття розгляду справи про концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши матеріали справи N 24-25/242-14 про концентрацію у вигляді набуття у власність Державним підприємством матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України "Укрзалізничпостач" (далі - ДП "Укрзалізничпостач") (м. Київ) акцій приватного акціонерного товариства страхова компанія "Інтер-Поліс" (далі - ПрАТ СК "Інтер-Поліс") (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, встановив:

ДП "Укрзалізничпостач" укладено з товариством з обмеженою відповідальністю "Інтер-Контакт" (м. Київ) договір дарування цінних паперів від 20 червня 2014 року N 14/14т І- К.

Відповідно до виписки про операції з цінними паперами від 23.06.2014 (дата здійснення концентрації) на рахунок ДП "Укрзалізничпостач" зараховано акції ПрАТ СК "Інтер-Поліс", що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Відповідні вартісні показники учасників концентрації, з урахуванням відносин контролю, за підсумками 2013 року перевищували порогові значення, визначені частиною першою статті 24 Закону України "Про захист економічної конкуренції".

У зв'язку з виявленням ознак вчинення ДП "Укрзалізничпостач" порушення, передбаченого пунктом 12 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді набуття у власність акцій ПАТ СК "Інтер-Поліс", без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна, розпорядженням державного уповноваженого Антимонопольного комітету України від 29.09.2014 N 06/170-р розпочато розгляд справи N 24-26.13/167-14.

За результатами розгляду зазначеної справи рішенням Антимонопольного комітету України від 01 грудня 2015 року N 604-р (Рішення N 604-р) було визнано вчинення ДП "Укрзалізничпостач" порушення та відповідно до законодавства накладено штраф.

Відповідно до абзацу четвертого частини першої статті 32 Закону України "Про захист економічної конкуренції" розгляд справи про концентрацію підлягає закриттю без прийняття рішення по суті, зокрема, у разі наявності рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання заявленої концентрації такою, що здійснена з порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та статтею 32 Закону України "Про захист економічної конкуренції", Антимонопольний комітет України постановив:

Закрити розгляд справи N 24-25/242-14 про концентрацію у вигляді набуття у власність Державним підприємством матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України "Укрзалізничпостач" (м. Київ, податковий номер 19014832) акцій приватного акціонерного товариства страхова компанія "Інтер-Поліс" (м. Київ, податковий номер 19350062), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

 

Головуючий -
перший заступник Голови Комітету -
державний уповноважений

М. Ніжнік
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали