МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 травня 2017 року N 189

Про залишення без розгляду заяв про отримання ліцензії

Керуючись вимогами Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), наказую:

1. Відповідно до пункту 1 частини другої статті 12 Закону (Закон N 222-VIII) залишити без розгляду заяву про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами суб'єктам господарювання: ТОВ "ЕКО ЛАЙФ", ТОВ "ЕКО ФОРС" згідно з переліком та описом підстав для прийняття цього рішення та пропозицій щодо усунення відповідних недоліків, що додається.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Семерак

 

Додаток
до наказу Мінприроди
11.05.2017 N 189

Перелік та опис підстав і пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про залишення без розгляду заяв про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N
з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Підстава залишення заяви без розгляду

Пропозиції щодо усунення відповідних недоліків

1

2

3

4

5

6

7

1.

04.05.2017 N 11813/10-17

ТОВ "ЕКО ЛАЙФ" (13603243)

Місце знаходження:
89427, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Минай, вул. Українська, буд. 27
Місце провадження господарської діяльності:
Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Огарьова, 25

Збирання Зберігання

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 12 Закону (Закон N 222-VIII) залишено без розгляду заяву про отримання ліцензії з підстав:
1. Відсутність копії підтвердних документів, засвідчені печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, що дають можливість ідентифікувати матеріально-технічну базу;
2. Відсутність у повному обсязі копій підтвердних документів, засвідчених печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, що підтверджують право власності на матеріально-технічну базу.

Для прийняття рішення щодо видачі ліцензії необхідно після усунення вищезазначених причин, що стали підставою для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, повторно подати до Мінприроди заяву про отримання ліцензії в порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами" (Постанова N 446)

2.

10.05.2017 N 12094/10-17

ТОВ "ЕКО ФОРС" (40345922)

Місце знаходження:
49000, м. Дніпро, вул. Володимира Моссаковського, буд. 6-а;
Місце провадження господарської діяльності:
1. Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Салганна, 1;
2. Полтавська обл., правобережна частина м. Кременчука, Дедіївська гора, район міського звалища ТПВ

Збирання зберігання видалення захоронення

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 12 Закону (Закон N 222-VIII) залишено без розгляду заяву про отримання ліцензії з підстав:
1. Відсутність копії підтвердних документів, засвідчені печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, що дають можливість ідентифікувати матеріально-технічну базу.

Для прийняття рішення щодо видачі ліцензії необхідно після усунення вищезазначених причин, що стали підставою для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, повторно подати до Мінприроди заяву про отримання ліцензії в порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами" (Постанова N 446).

 

Заступник директора Департаменту
екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної
діяльності - начальник Управління
поводження з відходами та екобезпеки

О. С. Семенець
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали