Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензій ТОВ "ФЕНІКС-ВТОРРЕСУРС"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 червня 2019 року N 220

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензій ТОВ "ФЕНІКС-ВТОРРЕСУРС"

Відповідно до пункту 1 (Закон N 222-VIII) та 2 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), і Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), наказую:

1. Залишити без розгляду заяву про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, згідно з переліком та описом підстав для прийняття цього рішення та пропозицій щодо усунення відповідних недоліків, що додається (Додаток), суб'єкту господарювання

1.1. ТОВ "ФЕНІКС-ВТОРРЕСУРС", заява про отримання ліцензії від 14.06.2019.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вакараша В. М.

 

Міністр

О. Семерак

 

Додаток
до наказу Мінприроди
20.06.2019 N 220

ПЕРЕЛІК ТА ОПИС
підстав і пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про залишення без розгляду заяв про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N
з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, Ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Підстава для відмови у видачі ліцензії

Пропозиції щодо усунення відповідних недоліків

1

2

3

4

5

6

7

1.

N 18397/10-19 14.06.2019

ТОВ "ФЕНІКС-ВТОРРЕСУРС"
(40242893)

Місце знаходження:
м. Кропивницький, вул. Районна, 1-б
Місце провадження господарської діяльності:
м. Кропивницький, вул. Районна, 1-б

Збирання
Зберігання

1. Заява про отримання ліцензії не відповідає Додатку 1 до Ліцензійних умов (Постанова N 446).
2. Відомість матеріально-технічної бази не містить у повному обсязі переліку документів, що підтверджують право власності на матеріально-технічну базу.
3. Відомість про наявність документів дозвільного характеру не відповідає Додатку 6 до Ліцензійних умов (Постанова N 446) та не містить інформації про наявність висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи, дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
4. Відсутні копії підтвердних документів, засвідчені печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, що дають можливість ідентифікувати матеріально-технічну базу.
5. Відсутні відомості щодо ідентифікування об'єкта підвищеної небезпеки.
6. Відсутня копія технологічного регламенту підприємства.

Рішення щодо видачі ліцензії може бути прийнято після усунення вищезазначених причин, що стали підставою для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, за умови повторного подання до Мінприроди заяви про отримання ліцензії в порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами" (Постанова N 446).

 

Директор Департаменту
екологічної безпеки та
дозвільно-ліцензійної діяльності

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали