МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2017 року N 200

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії

Керуючись вимогами Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), наказую:

1. Відповідно до пункту 1 частини першої (Закон N 222-VIII) та другої статті 12 Закону (Закон N 222-VIII) залишити без розгляду заяву про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами суб'єктам господарювання: ФОП ЄВМЕНОВА О. В. згідно з переліком та описом підстав для прийняття цього рішення та пропозицій щодо усунення відповідних недоліків, що додається.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Семерак

 

Додаток
до наказу Мінприроди
24.05.2017 N 200

Перелік та опис підстав і пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про залишення без розгляду заяв про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, Ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Підстава залишення заяви без розгляду

Пропозиції щодо усунення відповідних недоліків

1

2

3

4

5

6

7

1.

22.05.2017
N 13122/10-17

ФОП ЄВМЕНОВА О. В.
2137012283

Місце знаходження:
41100, Сумська обл., м. Шостка, вул. Ясна Поляна, буд. 2, кв. 119
Місце провадження господарської діяльності:
Сумська обл., м. Шостка, вул. Привокзальна, 1

Не зазначено

Відповідно до пункту 1 частини першої (Закон N 222-VIII) та другої статті 12 Закону (Закон N 222-VIII) залишено без розгляду заяву про отримання ліцензії з підстав:
1. Заява про отримання ліцензії (Постанова N 446) не відповідає формі, встановленій Ліцензійними умовами (Постанова N 446).
2. В заяві про отримання ліцензії не зазначено перелік операцій, на які отримується ліцензія.
3. Відсутність копій підтвердних документів, засвідчених печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, що дають можливість ідентифікувати матеріально-технічну базу;
4. Відсутність копій підтвердних документів, засвідчених печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, що підтверджують право власності на матеріально-технічну базу. 5. Відсутня відомість про наявність власних або орендованих виробничих площ (приміщень).
6. Відсутність копій підтвердних документів, засвідчених печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, що підтверджують право власності на власні або орендовані виробничі площі (приміщення).
7. Відсутній перелік небезпечних відходів, на які планується отримання ліцензії.
8. Відсутні відомості щодо ідентифікування об'єкта підвищеної небезпеки.
9. Відсутній технологічний регламент поводження з небезпечними відходами.

Для прийняття рішення щодо видачі ліцензії необхідно після усунення вищезазначених причин, що стали підставою для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, повторно подати до Мінприроди заяву про отримання ліцензії в порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 "Про затвердження Ліцензійних (Постанова N 446)

 

Директор Департаменту

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали