МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 вересня 2017 року N 1353

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії товариства з обмеженою відповідальністю "ОПЕН-СКАЙ"

Відповідно до пунктів 1 (Закон N 222-VIII) і 2 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), у зв'язку з відсутністю копій документів, що підтверджують освітньо-кваліфікаційний рівень, стаж роботи керівника здобувача ліцензії, необхідний для провадження туроператорської діяльності, визначений пунктом 10 Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 N 991 (Постанова N 991), та поданням заяви товариства з обмеженою відповідальністю "ОПЕН-СКАЙ" про отримання ліцензії та документів, що додаються до неї, оформлених із порушенням вимог цього Закону (Закон N 222-VIII), відсутністю засвідчення копій документів керівником здобувача ліцензії (уповноваженою або довіреною особою), визначених абзацами другим і п'ятим пункту 6 Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 N 991 (Постанова N 991), та які не містять даних, що обов'язково вносяться до них, щодо повного найменування юридичної особи, прізвища, імені, по батькові та посади керівника юридичної особи, поштового індексу, місцезнаходження юридичної особи та видів туроператорської діяльності в заяві про отримання ліцензії наказую:

1. Залишити без розгляду заяву товариства з обмеженою відповідальністю "ОПЕН-СКАЙ" (ідентифікаційний код юридичної особи 37910754) без вихідних реквізитів про отримання ліцензії на право провадження туроператорської діяльності.

2. Рекомендувати товариству з обмеженою відповідальністю "ОПЕН-СКАЙ" оформити підтвердні документи згідно з пунктом 6 Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 N 991 (Постанова N 991), і подати заяву про отримання ліцензії відповідно до статті 11 (Закон N 222-VIII) та частини п'ятої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).

 

Заступник Міністра економічного
розвитку і торгівлі України

М. І. Тітарчук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали