МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 жовтня 2017 року N 385

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії ТОВ "ЄВРОЕКОСТАНДАРТ"

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), і Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), наказую:

1. Залишити без розгляду заяву ТОВ "ЄВРОЕКОСТАНДАРТ" від 18.10.2017 про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, згідно з переліком та описом підстав для прийняття цього рішення та пропозицій щодо усунення відповідних недоліків, що додається (Додаток 1).

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - Вакараша В. М.

 

Міністр

О. Семерак

 

Додаток 1
до наказу Мінприроди
19.10.2017 N 385

ПЕРЕЛІК ТА ОПИС
підстав і пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про залишення без розгляду заяв про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, Ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Підстава для відмови у видачі ліцензії

Пропозиції щодо усунення відповідних недоліків

1

2

3

4

5

6

7

1.

N 26298/10-17 18.10.2017

ТОВ "ЄВРОЕКОСТАНДАРТ"
(41389185)

Місце знаходження:
67834, Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт Велкодинське, вул. Ентузіастів, 10
Місце провадження господарської діяльності:
67834, Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт Велкодинське, вул. Ентузіастів, 10

Збирання;
Зберігання;
Оброблення;
Утилізація;
Видалення;
Знешкодження.

1. Заява оформлена неналежним чином, а саме ліцензування операції перевезення небезпечних відходів належить до компетенції Укртрансбезпеки; разом з тим заявлений перелік операцій поводження з небезпечними відходами не відповідає заявленій діяльності підприємства.
2. Відсутній результат ідентифікації об'єкта підвищеної небезпеки.
3. Відсутній паспорт місця видалення відходів.
4. Відомість про наявність матеріально-технічної бази не містить у повному обсязі інформації щодо документів, що посвідчують право власності на установки термічної деструкції.
5. Відсутні копії підтвердних документів, засвідчених підписом керівника підприємства, що дають можливість ідентифікувати частину матеріально-технічної бази, а саме вагового обладнання.
6. Технологічний регламент підприємства щодо поводження з небезпечними відходами не охоплює у повній мірі заявленої підприємством діяльності.

Рішення щодо видачі ліцензії може бути прийнято після усунення вищезазначених причин, що стали підставою для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, за умови повторного подання до Мінприроди заяви про отримання ліцензії в порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами" (Постанова N 446)

 

Директор Департаменту екологічної
безпеки та дозвільно-ліцензійної
діяльності

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали