Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії товариства з обмеженою відповідальністю "ФРАНС ГРУП"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 березня 2018 року N 348

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії товариства з обмеженою відповідальністю "ФРАНС ГРУП"

Відповідно до пункту 2 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), у зв'язку з поданням заяви товариства з обмеженою відповідальністю "ФРАНС ГРУП" про отримання ліцензії та документів, що додаються до неї, які не містять даних, що обов'язково вносяться до них, щодо повного найменування юридичної особи, посади керівника юридичної особи, обсягу туроператорської діяльності (повністю або частково) у заяві про отримання ліцензії, щодо обов'язкового (медичного) страхування туристів, які здійснюють туристичні подорожі по Україні, у копії договору, укладеного із страховою компанією (у разі подання заяви про отримання ліцензії на право провадження туроператорської діяльності, зокрема в частині в'їзного та внутрішнього туризму), наказую:

1. Залишити без розгляду заяву товариства з обмеженою відповідальністю "ФРАНС ГРУП" (ідентифікаційний код юридичної особи 41664784) від 05.03.2018 про отримання ліцензії на право провадження туроператорської діяльності.

2. Рекомендувати товариству з обмеженою відповідальністю "ФРАНС ГРУП" оформити підтвердні документи згідно з пунктом 6 Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 N 991 (Постанова N 991), і подати заяву про отримання ліцензії відповідно до статті 11 (Закон N 222-VIII) та частини п'ятої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).

 

Заступник Міністра економічного
 розвитку і торгівлі України

М. І. Тітарчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали