Додаткова копія: Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2018 року N 74

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії

Відповідно до пунктів 1 (Закон N 222-VIII) та 2 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), і Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), наказую:

1. Залишити без розгляду заяву ТОВ "Втормаг" від 26.02.2018 про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, згідно з переліком та описом підстав і пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про залишення без розгляду заяв про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, що додається.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

В. М. Вакараш

 

Додаток
до наказу Мінприроди
02.03.2018 N 74

ПЕРЕЛІК ТА ОПИС
підстав і пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про залишення без розгляду заяв про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, Ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Підстава для відмови у видачі ліцензії

Пропозиції щодо усунення відповідних недоліків

1

2

3

4

5

6

7

1.

N 5800/10-18 26.02.2018

ТОВ "Втормаг"
39458830

Місце знаходження:
07400, Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 10 - 31
Місце провадження господарської діяльності:
Київська область, Броварський р-н, с. Семиполки, вул. Київське шосе, 2

Збирання; Зберігання; Оброблення; Утилізація; Знешкодження,

1. Відсутні копії підтвердних документів, засвідчених підписом керівника підприємства, що дають можливість ідентифікувати матеріально-технічну базу, а саме - бочки пластикові об'ємом 20 л. 2. Відомість про наявність документів дозвільного характеру складена не за встановленою формою, що передбачена Додатком 6 до Ліцензійних умов (Постанова N 446).

Рішення щодо видачі ліцензії може бути прийнято після усунення вищезазначених причин, що стали підставою для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, за умови повторного подання до Мінприроди заяви про отримання ліцензії в порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами" (Постанова N 446)

 

Директор Департаменту екологічної
безпеки та дозвільно-ліцензійної
діяльності

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали