Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 квітня 2018 року N 104

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), і Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), наказую:

1. Залишити без розгляду заяву ДП "Сумська біологічна фабрика" від 29.03.2018 про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, згідно з переліком та описом підстав і пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про залишення без розгляду заяв про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, що додається.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вакараша В. М.

 

Міністр

О. Семерак

 

Додаток
до наказу Мінприроди
02.04.2018 N 104

ПЕРЕЛІК ТА ОПИС
підстав і пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про залишення без розгляду заяв про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N
з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Підстава для відмови у видачі ліцензії

Пропозиції щодо усунення відповідних недоліків

1

2

3

4

5

6

7

1.

N 9138/10-18 29.03.2018

ДП "Сумська біологічна фабрика" 00483004

Місце знаходження:
40021, Сумська обл., м. Суми, Зарічний район, вул. Гамалія, 25
Місце провадження господарської діяльності: Сумська обл., м. Суми, Зарічний район, вул. Гамалія, 25

-

1. В порушення п. 3 частини 3 статті 11 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) надано один екземпляр опису.
2. Відсутні копії підтвердних документів, засвідчених підписом керівника підприємства, що дають можливість ідентифікувати матеріально-технічну базу.
3. Заява про отримання ліцензії не відповідає вимогам Ліцензійних умов (Постанова N 446) - не містить інформації щодо планованих операцій поводження з небезпечними відходами.

Рішення щодо видачі ліцензії може бути прийнято після усунення вищезазначених причин, що стали підставою для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, за умови повторного подання до Мінприроди заяви про отримання ліцензії в порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами" (Постанова N 446)

 

Директор Департаменту
екологічної безпеки та
дозвільно-ліцензійної діяльності

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали