Додаткова копія: Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії товариства з обмеженою відповідальністю "АВРОРА І К"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 березня 2019 року N 382

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії товариства з обмеженою відповідальністю "АВРОРА І К"

Відповідно до пункту 2 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), у зв'язку з поданням заяви товариства з обмеженою відповідальністю "АВРОРА І К" про отримання ліцензії та документів, що додаються до неї, які не містять даних, що обов'язково вносяться до них, щодо повного найменування юридичної особи, ім'я, по батькові керівника юридичної особи у заяві про отримання ліцензії, щодо обов'язкового (медичного та від нещасного випадку) страхування туристів, які здійснюють туристичні подорожі, у копії договору, укладеного із страховою компанією, наказую:

1. Залишити без розгляду заяву товариства з обмеженою відповідальністю "АВРОРА І К" (ідентифікаційний код юридичної особи 42732598) від 05.03.2019 про отримання ліцензії на право провадження туроператорської діяльності (виїзний туризм).

2. Рекомендувати товариству з обмеженою відповідальністю "АВРОРА І К" оформити підтвердні документи згідно з пунктом 6 Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 N 991 (Постанова N 991), і подати заяву про отримання ліцензії відповідно до статті 11 (Закон N 222-VIII) та частини п'ятої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).

 

Заступник Міністра економічного
розвитку і торгівлі України

М. І. Тітарчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали