Додаткова копія: Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії приватного підприємства "МОЗАЇКА ТУР"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 серпня 2019 року N 1320

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії приватного підприємства "МОЗАЇКА ТУР"

Відповідно до пункту 2 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), у зв'язку з поданням документа, що додається до заяви приватного підприємства "МОЗАЇКА ТУР" про отримання ліцензії, який не містить даних, що обов'язково вносяться до нього щодо обов'язкового (медичного та від нещасного випадку) страхування туристів, які здійснюють туристичні подорожі, у копії договору, укладеного із страховою компанією, наказую:

1. Залишити без розгляду заяву приватного підприємства "МОЗАЇКА ТУР" (ідентифікаційний код юридичної особи 40674388) від 31.07.2019 про отримання ліцензії на право провадження туроператорської діяльності.

2. Рекомендувати приватному підприємству "МОЗАЇКА ТУР" оформити підтвердні документи згідно з пунктом 6 Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 N 991 (Постанова N 991), і подати заяву про отримання ліцензії відповідно до статті 11 (Закон N 222-VIII) та частини п'ятої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр

С. І. Кубів
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали