Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії товариства з обмеженою відповідальністю "АНЛІМТРЕВЕЛ КЛАБ"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 червня 2019 року N 955

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії товариства з обмеженою відповідальністю "АНЛІМТРЕВЕЛ КЛАБ"

Відповідно до пунктів 1 (Закон N 222-VIII) та 2 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), у зв'язку з відсутністю копій документів, що підтверджують освітньо-кваліфікаційний рівень, стаж роботи керівника здобувача ліцензії, необхідний для провадження туроператорської діяльності, визначений пунктом 10 Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 N 991 (Постанова N 991), та поданням документів, що додаються до заяви товариства з обмеженою відповідальністю "АНЛІМТРЕВЕЛ КЛАБ" про отримання ліцензії, які не містять даних, що обов'язково вносяться до них, щодо обов'язкового (медичного та від нещасного випадку) страхування туристів, які здійснюють туристичні подорожі Україною, у копії договору, укладеного із страховою компанією, наказую:

1. Залишити без розгляду заяву товариства з обмеженою відповідальністю "АНЛІМТРЕВЕЛ КЛАБ" (ідентифікаційний код юридичної особи 42268803) від 29.05.2019 про отримання ліцензії на право провадження туроператорської діяльності.

2. Рекомендувати товариству з обмеженою відповідальністю "АНЛІМТРЕВЕЛ КЛАБ" оформити підтвердні документи згідно з пунктом 6 Ліцензійних умов провадження туроператореької діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 N 991 (Постанова N 991), і подати заяву про отримання ліцензії відповідно до статті 11 (Закон N 222-VIII) та частини п'ятої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).

 

Заступник Міністра економічного
розвитку і
торгівлі України

М. І. Тітарчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали