НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.05.2017 р. N 1884

Про залишення без розгляду заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІЇ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

За результатами розгляду заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІЇ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) від 05.05.2017 N 7 (вх. від 18.05.2017 N 4278/ФК) (далі - заява) і доданих до неї документів, відповідно до пункту 3 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", пункту 1 частини другої статті 6 (Закон N 222-VIII), частини першої (Закон N 222-VIII) та абзацу третього пункту 2 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), підпункту 12 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070 (Положення N 1070/2011), Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 N 609 (Постанова N 609), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 N 913 (Постанова N 913) (далі - Ліцензійні умови), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Залишити без розгляду заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІЇ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" (місцезнаходження: 69037, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця СОРОК РОКІВ РАД. УКРАЇНИ будинок 39-а, офіс 27; код за ЄДРПОУ 39626179) (далі - Товариство) про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з падання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на надання гарантій та поручительств, у зв'язку з тим, що заява або хоча б один з документів, що додається до заяви про отримання ліцензії складений не за встановленою формою, а саме: анкети керівника та головного бухгалтера не містять інформації, яка передбачена формою, встановленою додатком 2 до Ліцензійних умов (Постанова N 913), щодо номера документа, що підтверджує проходження навчання за програмою підвищення кваліфікації керівника та головного бухгалтера відповідно до професійних вимог до керівників та головних бухгалтерів фінансових установ, затверджених Нацкомфінпослуг, а також дати його видачі та строку чинності, що є порушенням вимог абзацу третьою пункту 18 Ліцензійних умов (Постанова N 913).

2. Після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, Товариству пропонується повторно подати заяву про отримання ліцензії.

3. Організаційно-розпорядчому департаменту забезпечити оприлюднення рішення на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет не пізніше наступного дня після прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Залєтова О. М.

 

Голова Комісії

І. Пашко

 

Протокол засідання Комісії
від 22 травня 2017 р. N 69
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали