НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.05.2017 р. N 1883

Про залишення без розгляду заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "АВАНСАР" про отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

За результатами розгляду заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "АВАНСАР" про отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності па ринку цінних паперів) від 18.05.2017 N 6-17 (вх. від 18.05.2017 N 4257/ФК) (далі - заява) і доданих до неї документів, відповідно до пункту 3 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", пункту 1 частини другої статті 6 (Закон N 222-VIII), частини першої (Закон N 222-VIII) та абзацу третього пункту 2 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), підпункту 12 пункту 4 Положення про Національний комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070 (Положення N 1070/2011), Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 N 609 (Постанова N 609), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України, від 07.12.2016 N 913 (Постанова N 913) (далі - Ліцензійні умови), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Залишити без розгляду заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "АВАНСАР" (місцезнаходження: 04053, місто Київ, вулиця Кудрявський узвіз, будинок 5-б, офіс 501/5; код за ЄДРПОУ 40199031) (далі - Товариство) про отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на: надання послуг з факторингу; надання послуг фінансового лізингу; надання гарантій та поручительств; надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, у зв'язку з тим, що заява або хоча б один з документів, що додається до заяви про отримання ліцензій складений не за встановленою формою, а саме:

1.1 заява не містить інформації, яка передбачена формою, встановленою додатком 1 до Ліцензійних умов (Постанова N 913), щодо повного найменування суб'єкта господарювання, а містить найменування (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "АВАНСАР"), що є порушенням вимог пункту 17 Ліцензійних умов (Постанова N 913);

1.2 анкета керівника не містить інформації, яка передбачена формою, встановленою додатком 2 до Ліцензійних умов (Постанова N 913), ким і коли виданий паспорт, щодо номера документа, що підтверджує проходження навчання за програмою підвищення кваліфікації керівника та головного бухгалтера відповідно до професійних вимог до керівників та головних бухгалтерів фінансових установ, затверджених Нацкомфінпослуг, а також дати його видачі та строку чинності, що є порушенням вимог абзацу третього пункту 18 Ліцензійних умов (Постанова N 913).

2. Після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про залишення заяви про отримання ліцензій без розгляду, Товариству пропонується повторно подати заяву про отримання ліцензій.

3. Організаційно-розпорядчому департаменту забезпечити оприлюднення рішення на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет не пізніше наступного дня після прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Залєтова О. М.

 

Голова Комісії

І. Пашко

 

Протокол засідання Комісії
від 22 травня 2017 р. N 69
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали