ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Дев'ята сесія

РІШЕННЯ

від 10.08.2011 р. N 13

Про залишення цілісних майнових комплексів у статусі "гуртожиток" та надання дозволу на приватизацію їх жилих і нежилих приміщень

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", Законом України " Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Залишити цілісні майнові комплекси двоповерхового гуртожитку по вул. Вокзальній, 142, першого, другого, третього блоків дев'ятиповерхового гуртожитку по вул. Чорновола, 62, триповерхового гуртожитку по вул. Вокзальній, 133 та п'ятиповерхового гуртожитку по вул. Курчатова, 15 у статусі "гуртожиток" та надати дозвіл на приватизацію їх жилих і нежилих приміщень.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова, управління комунального майна та на Хмельницьке бюро технічної інвентаризації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали