ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

31.05.2017 р.

Справа N 826/261/17

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого, судді - Кузьменка В. А., суддів: Арсірія Р. О., Огурцова О. П., розглянувши у письмовому провадженні заяву Приватного акціонерного товариства "ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ" про відкликання позовної заяви в адміністративній справі за позовом Приватного акціонерного товариства "ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ" до 1. Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, 2. Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго", треті особи 1. Міністерство юстиції України, 2. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про скасування рішення в частині, встановив:

Приватне акціонерне товариство "ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ" (далі по тексту - позивач) звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (далі по тексту - відповідач), в якому просить визнати незаконним і нечинним підпункт 1 пункту 3.4 Методики визнання доступної пропускної спроможності міждержавних електричних мереж об'єднаної енергетичної системи України, затвердженої наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 24 листопада 2014 року N 824 (Методика N 824), з моменту прийняття.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 січня 2017 року відкрито провадження в адміністративній справі N 826/261/17, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.

24 травня 2017 року (відповідно до відмітки служби діловодства) від представника позивача надійшло клопотання про відкликання позовної заяви.

В судовому засіданні 31 травня 2017 року представник позивача клопотання про відкликання позовної заяви підтримав, інші особи, які беруть участь у справі проти заявленого клопотання не заперечували.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

З урахуванням викладеного, суд дійшов висновку про наявність підстав для залишення позовної заяви Приватного акціонерного товариства "ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ" без розгляду та вирішив задовольнити заяву представника позивача від 13 квітня 2017 року.

На підставі вищенаведеного, статті 87, пункту 5 частини першої статті 155, статті 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

1. Заяву представника Приватного акціонерного товариства "ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ" про відкликання позовної заяви задовольнити.

2. Залишити позовну заяву Приватного акціонерного товариства "ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ" без розгляду.

Ухвала в частині залишення позовної заяви без розгляду набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала в частині відмови у поверненні судового збору оскарженню не підлягає.

 

Головуючий, суддя

В. А. Кузьменко

Судді:

Р. О. Арсірій

 

О. П. Огурцов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали