ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

18.10.2017 р.

Справа N 826/2307/17

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого, судді - Кузьменка В. А., суддів: Арсірія Р. О., Огурцова О. П., за участю секретаря - Яцюти М. С. та представників: позивача - не з'явились; відповідача - не з'явились; третьої особи 1 - не з'явились; третьої особи 2 - не з'явились; третьої особи 3 - не з'явились; третьої особи 4 - не з'явились; третьої особи 5 - не з'явились; третьої особи 6 - не з'явились; третьої особи 7 - не з'явились; розглянувши у судовому засіданні за власною ініціативою питання про залишення без розгляду позовної заяви ОСОБА_1 в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, треті особи: 1. Публічне акціонерне товариство "Полтава-банк", 2. Міністерство фінансів України, 3. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, 4. Державна казначейська служба України, 5. Міністерство соціальної політики України, 6. Національний банк України, 7. Постійно діюча конкурсна комісія з визначення уповноважених банків України, про визнання протиправною та скасування постанови, встановив:

ОСОБА_1 (далі по тексту - позивач, ОСОБА_1.) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва із адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України (далі по тексту - відповідач), в якому просить визнати протиправною постанову відповідача від 22 вересня 2016 року N 662.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 лютого 2017 року відкрито провадження в адміністративній справі N 826/2307/17, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду на 21 червня 2017 року.

Ухвалу про призначення справи до розгляду на 21 червня 2017 року направлено позивачу засобами поштового зв'язку, рекомендованим листом з повідомленням про вручення на адресу вказану позивачем у позовній заяві та отримано 25 березня 2017 року, що підтверджується зворотнім повідомленням про вручення поштового відправлення.

У зв'язку із першою неявкою позивача, судове засідання 21 червня 2017 року відкладено на 18 жовтня 2017 року.

Виклик позивача в судове засідання 18 жовтня 2017 року здійснювався шляхом направлення тексту повістки про виклик позивачу засобами поштового зв'язку, рекомендованим листом з повідомленням про вручення на адресу вказану позивачем у позовній заяві та отримано 03 серпня 2017 року, що підтверджується зворотнім повідомленням про вручення поштового відправлення.

Поряд з цим в судове засідання 18 жовтня 2017 року позивач не прибув, свого уповноваженого представника не направив, хоча про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, тобто позивач є таким, що повторно не прибув у судове засідання.

Відповідно до пункту 4 частини першої статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у попереднє судове засідання чи у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

Враховуючи повторне неприбуття представника позивача в судове засідання, відсутність в матеріалах справи доказів поважності причин неприбуття повноваженого представника позивача в судове засідання або доказів направлення до суду повідомлень про причини неприбуття, за умови ненадходження заяви про розгляд справи за його відсутності, Окружний адміністративний суд міста Києва вважає за необхідне залишити позовну заяву ОСОБА_1 без розгляду.

На підставі вищенаведеного, статті 87, пункту 5 частини першої статті 155, статті 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

Залишити позовну заяву ОСОБА_1 без розгляду.

Ухвала в частині залишення позовної заяви без розгляду набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Головуючий, суддя

В. А. Кузьменко

Судді:

Р. О. Арсірій

 

О. П. Огурцов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали