ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

22.11.2017 р.

N 826/2811/17

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого, судді - Мазур А. С., суддів: Аблова Є. В., Літвінової А. В., при секретарі судового засідання - Ферштей А. М., за участі представника відповідача - Б. В. Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України про визнання незаконною постанову Кабінету Міністрів України N 662 від 22.09.2016 року (Постанова N 662) в частині, встановив:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся ОСОБА_2 з позовом до Кабінету Міністрів України про визнання незаконною постанову Кабінету Міністрів України N 662 від 22.09.2016 року (Постанова N 662) в частині.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 24.02.2017 відкрито провадження у справі, закінчено підготовче провадження та призначено справу до колегіального судового розгляду

24.05.2017 в судове засідання позивач не прибув, про дату, час та місце судового розгляду справи був повідомлений належним чином, відповідно до ст. 33 Кодексу адміністративного судочинства України, що убачається з відстеження пересилання поштових відправлень від 24.05.2017. У зв'язку з цим розгляд справи відкладено.

В судове засідання, призначене на 25.10.2017 позивач, будучи повідомленим належним чином про дату, час та місце судового розгляду, відповідно до ст. 33 Кодексу адміністративного судочинства України, не прибув, до суду повернулось рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення, згідно якого позивач отримав повідомлення про виклик в судове засідання 03.10.2017. Клопотання про відкладення розгляду справи чи про розгляд справи без участі позивача до суду не надходило. У зв'язку з цим розгляд справи відкладено до 22.11.2017.

Також, позивач не з'явився в судове засідання призначене на 22.11.2017, будучи повідомленим належним чином про дату, час та місце судового розгляду, відповідно до ст. 33 Кодексу адміністративного судочинства України, так як до суду повернулось рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення, згідно якого позивач отримав повідомлення про виклик в судове засідання 03.11.2017. Клопотання про відкладення розгляду справи чи про розгляд справи без участі позивача до суду не надходило.

Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що позивач, будучи належним чином повідомленим про дату, час та місце судового розгляду справи, в розумінні Кодексу адміністративного судочинства України, повторно без поважних причин не прибув у судове засідання.

Враховуючи зазначене, а також відсутність у матеріалах справи доказів про поважність причин неприбуття позивача у судові засідання, суд приходить до висновку про наявність підстав для визнання неявки позивача у судові засідання такими, що відбулись без поважних причин.

Поставлене на обговорення питання щодо залишення позовної заяви ОСОБА_2 без розгляду у зв'язку з повторною неявкою представник відповідача підтримав.

Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у попереднє судове засідання чи у судове засідання без поважних причин, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

З урахуванням наведеного, суд дійшов висновку про наявність підстав для залишення позовної заяви без розгляду.

Враховуючи викладене та керуючись пунктом 4 частини 1 статті 155, статтями 160, 165, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

Позовну заяву ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України про визнання незаконною постанову Кабінету Міністрів України N 662 від 22.09.2016 року (Постанова N 662) в частині залишити без розгляду.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, передбаченим статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України. Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції, за правилами, встановленими статтями 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Головуючий, суддя

А. С. Мазур

Судді:

Є. В. Аблов

 

А. В. Літвінова
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали