ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

09.08.2010 р.

N 2а-1657/10/2670

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючої-судді - Власенкової О. О., суддів - Пісоцької О. В. та Каракашьяна С. К., при секретарі судового засідання - Чернишевій О. В. у адміністративній справі за позовом Закритого акціонерного товариства "Бетон Нова" (далі - позивач) до відповідача Кабінету Міністрів України (далі - відповідач) про визнання незаконною та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2009 року N 1360 встановив:

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до відповідача, в якій просить визнати незаконною та скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2009 року N 1360 "Про особливості закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення процесу залізничних перевезень" та Додаток до цієї постанови "Перелік підприємств, установ та організацій єдиного виробничо-технологічного комплексу залізничного транспорту, які беруть участь у забезпеченні процесу залізничних перевезень".

9 серпня 2010 року у судовому засіданні представник відповідача звернувся до суду з усним клопотанням про залишення позову без розгляду на підставі пункту 4 частини 1 статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).

Заслухавши представника відповідача, колегія суддів дійшла висновку задовольнити заявлене клопотання з огляду на таке.

Як вбачається з матеріалів справи до суду 13 травня 2010 року надійшло клопотання представника позивача про надання часу для можливості врегулювання спору до судового розгляду справи у зв'язку з чим просив відкласти судове засідання строком на 2 місяці, однак не вказав причину свого неприбуття у судове засідання, яке мало відбутися 14 травня 2010 року.

14 травня 2010 року представник позивача у судове засідання не прибув, хоча належним чином повідомлений про дату, час і місце судового розгляду, про що свідчить наявна в матеріалах справи телефонограма від 21 квітня 2010 року, про причини неприбуття суд не повідомив. За таких обставин, суд вважає причину неприбуття у судове засідання не поважною.

9 серпня 2010 року представник позивача повторно не прибув у судове засідання без поважних причин, хоча належним чином повідомлений про дату, час і місце судового розгляду, клопотання про розгляд справи за його відсутності до суду не надходили.

З огляду на ті обставини, що представник позивача повторно не прибув у судове засідання без поважних причин, не повідомивши про причини неприбуття, колегія суддів дійшла висновку про необхідність залишення заяви без розгляду.

Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у попереднє судове засідання чи у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

На підставі викладеного та керуючись статтями 155, 160, 165 КАС України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

1. Позовну заяву залишити без розгляду.

2. У випадку оскарження ухвали позовні матеріали будуть скеровані до апеляційної інстанції разом з апеляційною скаргою.

Особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Ухвала відповідно до частини 1 статті 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки, встановлені статтями 185 - 187 КАС України.

  

Головуюча, суддя

О. О. Власенкова

Судді:

О. В. Пісоцька

 

С. К. Каракашьян

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали