ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

09.07.2009 р.

N 11/617

За позовом

ОСОБА_1

до

Кабінету Міністрів України
Міністерства праці та соціальної політики України
Управління праці та соціального захисту населення Київської районної адміністрації Одеської міської ради

про

оскарження нормативно-правового акту та зобов'язання вчинити дії

Суддя

Винокуров К. С.

Секретар судового засідання

Давиденко Д. В.

Представники:

 

Від позивача

не з'явився

Від відповідача 1

Золотухіна Г. О. (дов. N 29-22/169 від 23.12.2008)

Від відповідача 2

не з'явився

Від відповідача 3

не з'явився

Про залишення позовної заяви без розгляду

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом про визнанняп. 1 постанови Кабінету Міністрів України N 183 від 12.03.2008 р. "Про розміри грошової допомоги, що виплачується в 2008 році відповідно до Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань" неправомірним; зобов'язати Кабінет Міністрів України надати Міністерству праці та соціальної політики України відповідні кошти для виплати у належному розмірі, передбаченому п. 5 ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", як учаснику бойових дій; зобов'язати Міністерство праці та соціальної політики України надати Управлінню праці та соціальної політики Київської районної адміністрації Одеської міської Ради відповідні кошти для виплати у належному розмірі, передбаченому п. 5 ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", як учаснику бойових дій; стягнути з відповідача недоплачену разову грошову допомогу до дня Перемоги у розмірі 2095 гривень.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 20.01.2009 р. відкрито провадження у даній справі, призначено попереднє судове засідання.

В попереднє судове засідання 03.06.2009 р. позивач не з'явився, хоча був належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, причини неявки суду не повідомив. Судом було ухвалено про залишення без розгляду позовних вимог позивача в частині звернення їх до Управління праці та соціальної політики Київської районної адміністрації Одеської міської Ради про стягнення недоплаченої разової грошової допомоги до дня Перемоги у розмірі 2095 гривень та відкладено попереднє судове засідання на 09.07.2009 р.

В попереднє судове засідання 09.07.2009 р. позивач повторно не з'явився, причини неявки суду не повідомив. Письмових заяв чи клопотань про розгляд справи без його участі до суду не надходило.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

На підставі вищенаведеного, п. 4 ч. 1 ст. 155, 186 КАС України, суд ухвалив:

1. Залишити позовну заяву ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, Міністерства праці та соціальної політики України, Управління праці та соціального захисту населення Київської районної адміністрації Одеської міської Ради про оскарження нормативно-правового акту та зобов'язання вчинити дії - без розгляду.

2. Повідомити позивачу, що особа, позовна заява якої залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

  

Суддя

К. С. Винокуров

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали