ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

23.09.2011 р.

N 2а-119/10/2670

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі суддів: головуюча, суддя - Власенкова О. О., судді: Бояринцева М. А., Патратій О. В., в порядку письмового провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 (далі - позивач) до Кабінету Міністрів України (далі - відповідач) про визнання протиправною та нечинною постанови від 14 квітня 2009 року N 366, встановив:

Позивач звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до відповідача про визнання незаконною та нечинною постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 року N 366 "Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування".

Водночас просила здійснювати розгляд справи за її відсутності. Представник відповідача також у письмовому клопотанні просив розглядати справу за його відсутності.

Відповідно до статті 3 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) письмове провадження - розгляд і вирішення адміністративної справи в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанції без виклику осіб, які беруть участь у справі, та проведення судового засідання на основі наявних у суду матеріалів у випадках, встановлених Кодексом адміністративного судочинства. Особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження (частина 3 статті 122 КАС України).

Ураховуючи наведене, суд розглядає справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

12 вересня 2011 року до суду надійшло клопотання позивача, в якому остання просить направити на її адресу належним чином засвідчену копію рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 28 вересня 2009 року в адміністративній справі N 2а-4456/09/2670 з відміткою про набрання ним законної сили, після чого повернути їй позовну заяву від 28 грудня 2009 року у справі N 2а-119/10/2670, у зв'язку з чим суд дійшов висновку про відкликання позивачем позовної заяви.

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

З огляду на те, що за висновком суду, відкликання позивачем адміністративного позову не суперечить чинному законодавству і не порушує чиї-небудь права і охоронювані законом інтереси, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню.

Ураховуючи викладене та керуючись статтями 155, 160, 165 КАС України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

1. Задовольнити клопотання ОСОБА_1.

2. Позовну заяву залишити без розгляду.

Особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки, встановлені статтями 185 - 187 КАС України.

 

Головуюча, суддя

О. О. Власенкова

Судді:

М. А. Бояринцева

О. В. Патратій

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали