ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

22.08.2007 р.

N 2/14


Про залишення позовної заяви без розгляду

За позовом

ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4

До

Кабінету Міністрів України

Про

оскарження постанови Кабінету Міністрів України "Питання удосконалення управління лісовим господарством" N 678 від 26 квітня 2007 року

Головуючий суддя

Келеберда В. І.

Секретар судового засідання

Мельникова Л. В.

Представники:

 

Від позивачів 1, 2, 4:

ОСОБА_5 - дов. б/н від 27.07.2007 р.

Від позивача 3:

не з'явились

Від відповідача:

Воронов-Лапицький М. А. - дов. N 29-22/414 від 07.02.2007 р.


Встановив:

Позивачі звернулися з позовом про визнання незаконною та скасування постанови Кабінету Міністрів України "Питання удосконалення управління лісовим господарством" N 678 від 26 квітня 2007 року.

В попередньому судовому засіданні суд поставив на обговорення питання про можливість залишення даної позовної заяви без розгляду, з урахуванням вимог ч. 1 ст. 155 та ч. 2 ст. 171 КАС України, оскільки позов подано особами, які не мали адміністративно-процесуальної дієздатності.

Представник позивачів заперечували.

Представник відповідача наполягав на залишенні позову без розгляду.

Суд, заслухавши думку учасників попереднього судового засідання, керуючись ч. 2 ст. 171 та ч. 1 ст. 155 КАС України, враховуючи, що оскаржена постанова Кабінету Міністрів України до позивачів не застосовувалась, про що вказувала представник позивачів, суд ухвалив:

Залишити без розгляду адміністративний позов ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Кабінету Міністрів України, про визнання незаконною та скасування постанови Кабінету Міністрів України "Питання удосконалення управління лісовим господарством" N 678 від 26 квітня 2007 року.

Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів з дня її отримання особою, яка оскаржує ухвалу, за правилами, встановленими ст. ст. 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

 

Суддя

В. І. Келеберда

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали