ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

26.03.2012 р.

N 2а-14329/11/2670


Про залишення позовної заяви без розгляду

За позовом

ОСОБА_1

до

Державної служби молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства юстиції України

про

визнання бездіяльності протиправною

судова колегія у складі:

 

головуючий, суддя

О. В. Головань,

судді

М. А. Бояринцева,

 

О. О. Власенкова


Обставини справи:

Позовні вимоги заявлені про визнання недійсною та скасування вимоги п. 1.2 Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженої наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 07.04.2006 р. N 1088, згідно з якою положення про проведення офіційного змагання "розробляється та затверджується всеукраїнським громадським об'єднанням з видів спорту за погодженням з центральним органом виконавчої влади з фізичної культури і спорту"; визнання недійсною та скасування вимоги п. 1.2 Положення про Єдину спортивну класифікацію України, згідно з якою правила змагань з виду спорту "затверджуються всеукраїнським громадським об'єднанням з видів спорту за погодженням з центральним органом виконавчої влади з фізичної культури і спорту"; визнання недійсною та скасування вимоги п. 1.2 Положення про Єдину спортивну класифікацію України, згідно з якою офіційними змаганнями вважаються спортивні змагання, що внесені до календарного плану спортивних змагань фізкультурно-спортивних товариств; визнання неправомірною бездіяльності Державної служби молоді та спорту України щодо невжиття заходів для вилучення незаконних пунктів зПоложення про Єдину спортивну класифікацію України; визнання неправомірною бездіяльності Міністерства юстиції України, яке не вжило заходів для скасування державної реєстрації Положення про Єдину спортивну класифікацію України попри очевидну незаконність окремих його пунктів, визнання неправомірною бездіяльності Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, яке не здійснює належний контроль за реалізацією державної політики в галузі спорту Державною службою молоді та спорту України та не вжило заходів для скасування Положення про Єдину спортивну класифікацію України.

В судовому засіданні 06.03.2012 р. оголошено ухвалу про перехід до розгляду справи в порядку письмового провадження згідно ч. 6 ст. 128 КАС України, оскільки до судового засідання не з'явився представник відповідача - Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України - повідомлений належним чином про час та місце розгляду справи; судом заслухано пояснення присутніх учасників; необхідності заслуховувати пояснення свідка чи експерта немає.

14.03.2012 р. після переходу до розгляду справи в порядку письмового провадження позивачем подано заяву про часткове відкликання позовних вимог, згідно якої позивач зменшив позовні вимоги й відкликав п. 5 прохальної частини позовних вимог, що стосується позовних вимог, заявлених до Міністерства юстиції України.

Згідно заяви позивача зазначено, що в судовому засіданні представник Міністерства юстиції України надав пояснення, з яких витікає, що Мінюст вживав заходів для того, щоб Держмолодьспорт вилучив з оскаржуваного нормативно-правового акта пункти, які суперечать Закону України "Про фізичну культуру та спорт".

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

З огляду на те, що відкликання позовної заяви не порушує прав сторін, зокрема, Міністерства юстиції України, позовні вимоги до якого відкликано, суд вважає за можливе вирішити це питання в порядку письмового провадження.

На підставі вищевикладеного, п. 5 ч. 1 ст. 155, 186 КАС України, суд ухвалив:

1. Залишити без розгляду позовну заяву в частині п. 5 прохальної частини позовних вимог - про визнання неправомірною бездіяльності Міністерства юстиції України, яке не вжило заходів для скасування державної реєстрації Положення про Єдину спортивну класифікацію України попри очевидну незаконність окремих його пунктів.

2. Ухвала може бути оскаржена в порядку ст. 186 КАС України.

 

Головуючий, суддя

О. В. Головань

Судді:

М. А. Бояринцева

 

О. О. Власенкова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали