ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

20.12.2017 р.

N 826/10969/16

Про залишення позову без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - Донця В. А.; суддів: Костенка Д. А., Маруліної Л. О., секретаря судового засідання - Сома П. А., розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання позивача про відкликання позовної заяви в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до треті особи, Кабінету Міністрів України які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Міністерство фінансів України; Міністерство економічного розвитку і торгівлі України; Державна казначейська служба України; Міністерство соціальної політики України; Національний банк України; Постійно діюча конкурсна комісію з визначення уповноважених банків України, через які має здійснюватися виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ, про оскарження нормативно-правового акта, встановив:

ОСОБА_1 звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом про визнання незаконною та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2005 року N 318 "Про удосконалення механізму виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги".

Позивачем подано клопотання про відкликання позовної заяви.

У судовому засіданні представник відповідача не заперечував проти задоволення відповідного клопотання про залишення позовної заяви без розгляду. Позивач та треті особи участі повноважних представників у судовому засіданні не забезпечили, про дату, час та місце судового розгляду повідомлені належним чином.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 240 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.

З огляду на викладене, клопотання представника позивача підлягає задоволенню, відповідно позовна заява - залишенню без розгляду.

Керуючись статтями 240 ( N 2747-IV), 248 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV), Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України про визнання незаконною та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2005 року N 318 "Про удосконалення механізму виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги".

Відповідно до статті 295 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Згідно зі статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

 

Головуючий, суддя

В. А. Донець

Судді:

Д. А. Костенко

 

Л. О. Маруліна
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали