ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.10.2017 р. N 1229

Київ

Про залишення заяв ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КП "УКРАЇНСЬКА ЖИТЛОВА КОМПАНІЯ" про отримання ліцензій без розгляду

Відповідно до статті 11 (Закон N 222-VIII), частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 609), постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року N 308 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання" (Постанова N 308), розглянувши заяви (реєстраційні номери справ від 22 вересня 2017 року N 50005-002215149-026-04 та N 50005-002215216-026-05) і додані до них документи:

1. Заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КП "УКРАЇНСЬКА ЖИТЛОВА КОМПАНІЯ" (ідентифікаційний код 38965411, місцезнаходження: 04136, м. Київ, вулиця Маршала Гречка, будинок 13, офіс 709) про отримання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії та на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії залишити без розгляду у зв'язку з тим, що:

1.1. Подана здобувачем ліцензії заява про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії не містить даних, які обов'язково вносяться до неї, згідно з Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності", а саме: заява на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії не містить інформації про вид господарської діяльності, визначений пунктом 1.5 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року N 308 (Постанова N 308), ліцензування якого здійснює Київська міська державна адміністрація, з врахуванням вимог статті 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).

1.2. Документи, що додаються до заяв про отримання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії та на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, подані здобувачем ліцензії не в повному обсязі та не містять даних, які обов'язково вносяться до них, згідно з Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), а саме:

відсутні засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують право власності, користування або концесії здобувача ліцензії на заявлені засоби провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії;

відомість про засоби провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії не містить інформації про наявність власного веб-сайту;

опис документів, що додається до заяви на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, не містить інформації про вид господарської діяльності, визначений пунктом 1.5 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року N 308 (Постанова N 308), ліцензування якого здійснює Київська міська державна адміністрація, з врахуванням вимог статті 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).

2. Рекомендувати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КП "УКРАЇНСЬКА ЖИТЛОВА КОМПАНІЯ" після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про залишення заяв про отримання ліцензій без розгляду, подати до відповідного органу ліцензування нові заяви про отримання ліцензій у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали