ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.11.2017 р. N 1511

Київ

Про залишення заяв ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ МОНТАЖ" про отримання ліцензій без розгляду

Відповідно до частини другої (Закон N 222-VIII), третьої статті 11 (Закон N 222-VIII), статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 609), постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року N 308 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання" (Постанова N 308), розглянувши заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ МОНТАЖ" (реєстраційні номери справ від 16 листопада 2017 року N 50005-002385192-026-04 та N 50005-002385159-026-06) і додані до них документи:

1. Заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ МОНТАЖ" (ідентифікаційний код 41230564, місцезнаходження: 08132, Київська обл., Києво-Святошинський район, місто Вишневе, вулиця Європейська, будинок 34-б) про отримання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, крім виробництва теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях, когенераційних установках, установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та виробництва теплової енергії за нерегульованим тарифом, на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами, крім транспортування теплової енергії за нерегульованим тарифом, залишити без розгляду, у зв'язку з тим, що:

1.1. Подана здобувачем ліцензії заява про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії та документи, що додаються до неї, не містять даних, які обов'язково вносяться до них, та подані здобувачем ліцензії не в повному обсязі, а саме:

у заяві на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії вид господарської діяльності зазначено без врахування вимог статті 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII);

опис документів, що додаються до заяви на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, не містить інформації про вид господарської діяльності, визначений пунктом 1.5 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року N 308 (Постанова N 308), ліцензування якого здійснює Київська міська державна адміністрація, з врахуванням вимог статті 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII);

відсутні копії сторінок технічних паспортів теплогенеруючих установок, що підтверджують місце їх встановлення.

1.2. Документи, що додаються до заяви на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами, не містять даних, які обов'язково вносяться до них, а саме:

подана схема теплових мереж, споруд та інших об'єктів, задіяних у провадженні діяльності з транспортування теплової енергії, не містить позначень приладів обліку, які забезпечують облік протранспортованої теплової енергії.

2. Рекомендувати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ МОНТАЖ" після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про залишення заяв про отримання ліцензій без розгляду, подати до відповідного органу ліцензування нові заяви про отримання ліцензій у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали