ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.02.2018 р. N 286

Київ

Про залишення заяв ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ПЛАЗА СЕРВІС" про отримання ліцензій без розгляду

Відповідно до частини першої (Закон N 222-VIII), другої (Закон N 222-VIII), третьої статті 11 (Закон N 222-VIII), статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 609), постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах, енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року N 308 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання" (Постанова N 308), розглянувши заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ПЛАЗА СЕРВІС" (реєстраційні номери справ від 15 лютого 2018 року N 50065-002667021-026-05 та N 50065-002666988-026-04) і додані до них документи:

1. Заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ПЛАЗА СЕРВІС" (ідентифікаційний код 41174510, місцезнаходження: 03067, м. Київ, вулиця Полковника Шутова, будинок 16) про отримання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії та на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії залишити без розгляду, у зв'язку з тим, що:

1.1. Подана здобувачем ліцензії заява про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії та документи, що додаються до неї, подані не в повному обсязі, не містять даних, які обов'язково вносяться до них та складені не за встановленою формою, а саме:

заява та опис документів, що додаються до заяви на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, не містять інформації про вид господарської діяльності, визначений пунктом 1.5 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року N 308 (Постанова N 308), ліцензування якого здійснює Київська міська державна адміністрація, з врахуванням вимог статті 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII);

відсутні засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують право власності, користування або концесії здобувача ліцензії на заявлені засоби провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, а саме на теплогенеруючі установки, встановлені на об'єкті у сфері теплопостачання, що призначені для виробництва теплової енергії;

заява про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії не відповідає формі, визначеній у додатку 1 до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року N 308 (Постанова N 308).

1.2. Заява про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, подана здобувачем ліцензії, складена не за встановленою формою, а саме:

заява не відповідає формі, зазначеній у додатку 1 до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року N 308 (Постанова N 308).

2. Рекомендувати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ПЛАЗА СЕРВІС" після усунення причин, що стали підставою для прийняття рішення про залишення заяв про отримання ліцензій без розгляду, подати до відповідного органу ліцензування нові заяви про отримання ліцензій у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали