Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про залишення заяви ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" про отримання ліцензії з розподілу електричної енергії без розгляду

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 1 лютого 2019 року N 125

м. Київ

Про залишення заяви ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" про отримання ліцензії з розподілу електричної енергії без розгляду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, 01 лютого 2019 року розглянула заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" (далі - ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО"), код ЄДРПОУ 39104114, про отримання ліцензії з розподілу електричної енергії та додані до неї документи, одержані НКРЕКП 28 січня 2019 року, та встановила.

Відповідно до статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон) орган ліцензування протягом трьох робочих днів з дня одержання заяви про отримання ліцензії встановлює наявність або відсутність підстав для залишення її без розгляду і у разі їх наявності приймає відповідне рішення.

Підставою для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду є, зокрема, подання заяви з порушенням строків, передбачених цим Законом (Закон N 222-VIII) (пункт 3 частини другої статті 12 Закону (Закон N 222-VIII)).

Відповідно до частини п'ятої статті 13 Закону (Закон N 222-VIII) у разі відмови у видачі ліцензії у разі виявлення недостовірності даних у підтвердних документах, поданих здобувачем ліцензії, здобувач ліцензії може подати до органу ліцензування нову заяву про отримання ліцензії не раніше ніж через три місяці з дати прийняття відповідного рішення про відмову.

НКРЕКП на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, 11 грудня 2018 року прийнято постанову від 11 грудня 2018 року N 1900 "Про відмову у видачі ліцензії з розподілу електричної енергії ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" (Постанова N 1900), зокрема у зв'язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії, та недостовірністю даних у підтвердних документах, поданих суб'єктом господарювання до органу ліцензування.

Таким чином, ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" має право звернутися із новою заявою про отримання ліцензії з розподілу електричної енергії не раніше ніж через три місяці з дати прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії.

Заява ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" про отримання ліцензії з розподілу електричної енергії подана 28 січня 2019 року, отже з порушенням строку, передбаченого частиною п'ятою статті 13 Закону (Закон N 222-VIII).

З огляду на викладене, відповідно до пункту 3 частини другої статті 12 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Залишити заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 39104114) про отримання ліцензії з розподілу електричної енергії без розгляду.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали