Додаткова копія: Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством "Київтеплоенерго"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 11 квітня 2019 року N 517/7173

Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством "Київтеплоенерго"

Відповідно до статей 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у сфері централізованого теплопостачання у м. Києві від 27 грудня 2018 року, укладений виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), комунальним підприємством виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київтеплоенерго", Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією та Агентством США з міжнародного розвитку, лист Європейського банку реконструкції та розвитку від 04 березня 2019 року, Київська міська рада вирішила:

1. Підтримати залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для покращення інфраструктури централізованого теплопостачання міста Києва в обсязі до 140 млн євро комунальним підприємством "Київтеплоенерго" для реалізації проекту "Модернізація системи централізованого теплопостачання м. Києва".

2. Уповноважити Київського міського голову Кличка Віталія Володимировича вчиняти від імені Київської міської ради усі необхідні для реалізації цього проекту правочини, в тому числі, підписати угоду про підготовку кредитного фінансування за умови її попереднього погодження із постійними комісіями Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали