Додаткова копія: Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством "Київський метрополітен"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 11 квітня 2019 року N 516/7172

Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством "Київський метрополітен"

Відповідно до статей 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи лист Європейського банку реконструкції та розвитку від 04 березня 2019 року, Київська міська рада вирішила:

1. Підтримати залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для закупівлі рухомого складу в обсязі до 50 млн євро комунальним підприємством "Київський метрополітен" для реалізації проекту "Модернізація міського транспорту м. Києва II".

2. Уповноважити Київського міського голову Кличка Віталія Володимировича вчиняти від імені Київської міської ради усі необхідні для реалізації цього проекту правочини, в тому числі, підписати угоду про підготовку кредитного фінансування за умови її попереднього погодження із постійними комісіями Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань транспорту, зв'язку та реклами.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали