Додаткова копія: Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством "Київпастранс"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 11 квітня 2019 року N 515/7171

Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством "Київпастранс"

Відповідно до статей 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи лист Європейського банку реконструкції та розвитку від 04 березня 2019 року, Київська міська рада вирішила:

1. Підтримати залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для закупівлі рухомого складу в обсязі до 60 млн євро комунальним підприємством "Київпастранс" для реалізації проекту "Модернізація міського транспорту м. Києва II".

2. Уповноважити Київського міського голову Кличка Віталія Володимировича від імені Київської міської ради підписати угоду про підготовку кредитного фінансування, за умови її попереднього погодження із постійними комісіями Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань транспорту, зв'язку та реклами, та вчиняти всі пов'язані з цією угодою правочини.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали