Додаткова копія: Про заміщення в мирний час окремих військових посад у Державній спеціальній службі транспорту цивільними особами

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.03.2018

м. Київ

N 125

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 квітня 2018 р. за N 427/31879

Про заміщення в мирний час окремих військових посад у Державній спеціальній службі транспорту цивільними особами

Відповідно до частини четвертої статті 6 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Закону України "Про Державну спеціальну службу транспорту" (із змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

Порядок заміщення в мирний час окремих військових посад у Державній спеціальній службі транспорту цивільними особами (на умовах строкового трудового договору);

Тимчасовий перелік військових посад Державної спеціальної служби транспорту, які в мирний час можуть заміщатися цивільними особами (на умовах строкового трудового договору) (Перелік N 125).

2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр оборони України
генерал армії України

С. Т. Полторак

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова профспілкового комітету
Адміністрації Держспецтрансслужби

І. Д. Жарницький

Керівник Секретаріату Спільного
представницького органу сторони
роботодавців на національному рівні

Р. Іллічов

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Міністр соціальної
політики України

А. Рева

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
23 березня 2018 року N 125

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
10 квітня 2018 р. за N 427/31879

ПОРЯДОК
заміщення в мирний час окремих військових посад у Державній спеціальній службі транспорту цивільними особами (на умовах строкового трудового договору)

I. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає правові та організаційні засади заміщення в мирний час окремих військових посад в Державній спеціальній службі транспорту цивільними особами (на умовах строкового трудового договору).

2. У Державній спеціальній службі транспорту в мирний час можуть заміщатися цивільними особами окремі військові посади, включені до Тимчасового переліку військових посад Державної спеціальної служби транспорту, які в мирний час можуть заміщатися цивільними особами (на умовах строкового трудового договору) (Перелік N 125) (далі - Тимчасовий перелік), у тому числі посади, укомплектовані військовослужбовцями-жінками, на період їх відпусток у зв'язку з вагітністю та пологами, а також посади, укомплектовані військовослужбовцями-жінками, на період їх відпусток по догляду за дитиною.

3. Військова посада може бути заміщена цивільною особою, яка має споріднену спеціальність, що відповідає коду посади відповідно до Класифікатора професій (КП ДК 003:2010), затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року N 327.

4. Регулювання трудових відносин з цивільною особою, яка заміщує військову посаду, здійснюється відповідно до чинного законодавства.

5. Дія строкових трудових договорів, укладених із цивільними особами відповідно до вимог частини четвертої статті 6 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" до набрання чинності цим Порядком, триває до закінчення строку, на який їх було укладено.

II. Особи, уповноважені укладати трудовий договір

1. Заміщення окремих військових посад здійснюється на умовах строкового трудового договору, який укладається з цивільною особою командирами (начальниками) військових частин, закладів, установ та організацій, у штатах яких перебувають посади, що можуть підлягати заміщенню.

2. Заміщення вакантних військових посад начальників (керівників) закладів, установ та організацій здійснюється на умовах строкового трудового договору, який укладається з цивільною особою уповноваженою особою, до номенклатури посад для призначення військовослужбовців якої віднесено таку посаду.

3. У разі необхідності призначення цивільної особи на військову посаду, яка відповідно до номенклатури посад для призначення військовослужбовців віднесена до повноважень іншої уповноваженої особи, заміщення цієї посади здійснюється лише після отримання письмового дозволу такої особи.

4. У разі якщо така посада підлягає заміщенню на підставі проведеного конкурсу, конкурс на її заміщення оголошується лише після отримання письмового дозволу уповноваженої особи, до номенклатури посад для призначення військовослужбовців якої віднесено таку посаду.

III. Особливості укладання строкового трудового договору

1. Строк дії строкового трудового договору з цивільними особами, які заміщують вакантні військові посади, визначається до призначення на цю посаду військовослужбовця.

2. У разі прийняття цивільних осіб на посади, укомплектовані військовослужбовцями-жінками, на період їх відпусток у зв'язку з вагітністю та пологами, а також на посади, укомплектовані військовослужбовцями-жінками, на період їх відпусток по догляду за дитиною строк дії строкового трудового договору визначається до повернення військовослужбовців-жінок, які займають ці посади, із відпусток у зв'язку з вагітністю та пологами чи відпусток по догляду за дитиною.

 

Голова Адміністрації Державної
спеціальної служби транспорту
генерал-лейтенант

М. І. Мальков
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали