РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.04.2010 р. N 124

Про запобігання негативним тенденціям у ціновій ситуації на споживчому ринку області

Керуючись статтею 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою недопущення дестабілізації соціально-політичної ситуації у зв'язку з необґрунтованим підвищенням цін на соціально значущі продукти харчування та посилення контролю за їх безпечністю і якістю:

1. Утворити тимчасову робочу групу з перевірки суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність на ринку виробництва та реалізації продуктів харчування (далі - робоча група), у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі:

відповідно до функціональних повноважень забезпечити проведення перевірок формування цін на соціально значущі продукти харчування товаровиробниками, посередниками, у торговельній мережі та дотримання суб'єктами господарювання вимог нормативно-технічної документації щодо якості та безпеки харчових продуктів;

інформацію про результати перевірок щотижня подавати Головному управлінню економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації.

3. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам рад міст обласного значення:

3.1. Посилити контроль за реалізацією державної та регіональної цінової політики.

3.2. Вжити дієвих заходів щодо забезпечення споживчого ринку продовольчими товарами місцевих виробників, розширення мережі фірмової торгівлі.

3.3. Сприяти укладанню прямих договорів між виробниками сільськогосподарської продукції, переробними підприємствами та підприємствами торгівлі.

3.4. Забезпечити своєчасне інформування державної інспекції з контролю за цінами в Рівненській області, обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо дій суб'єктів господарювання, які необґрунтовано підвищують ціни на продукти харчування.

3.5. За участю Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації продовжити організацію проведення у вихідні та передсвяткові дні у населених пунктах області ярмарків із залученням безпосередніх товаровиробників, ініціювавши звільнення їх в установленому порядку від плати за торгові місця.

4. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації розробити заходи щодо зростання обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, продукції переробної промисловості та насичення нею ринку продовольчих товарів.

5. Рекомендувати обласній спілці споживчих товариств розробити додаткові заходи щодо розширення мережі торгівлі в сільській місцевості та розвитку заготівельних послуг.

6. Головному управлінню економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації щомісяця інформувати населення області через засоби масової інформації щодо цінової ситуації на споживчому ринку та результатів перевірок робочої групи.

7. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам рад міст обласного значення, Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації, обласній спілці споживчих товариств про проведену роботу інформувати Головне управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації щомісяця до 5 числа наступного періоду.

8. Головному управлінню економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації інформацію про хід виконання розпорядження подавати облдержадміністрації щомісяця до 10 числа наступного періоду.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації

В. Берташ


 

Додаток
до розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
02.04.2010 N 124


Склад
тимчасової робочої групи з перевірки суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність на ринку виробництва та реалізації продуктів харчування

Юхименко
Анатолій Олексійович

- в. о. першого заступника голови облдержадміністрації, керівник робочої групи

Тимошенко
Ігор Олександрович

- начальник Головного управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації, заступник керівника робочої групи

Члени робочої групи:

Бенедищук
Григорій Григорович

- начальник інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації

Булавський
Валерій Олександрович

- в. о. начальника державної інспекції з контролю за цінами в Рівненській області

Карпенчук
Василь Володимирович

- директор ДП "Рівненський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

Ковтуцька
Мирослава Михайлівна

- заступник голови державної податкової адміністрації у Рівненській області

Мосіюк
Євгенія Михайлівна

- начальник управління у справах захисту прав споживачів у Рівненській області

Поплавський
Анатолій Петрович

- начальник УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області

Слободянюк
Олександр Іванович

- начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

А. Лавренчук





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали