ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.03.2017 р. N 275

Київ

Про запровадження пілотного проекту щодо спорудження майданчика заглибленого типу для розміщення контейнерів для збору твердих побутових відходів на прибудинковій території будинків N 22 та N 24 на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про житлово-комунальні послуги", "Про відходи", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про благоустрій населених пунктів", враховуючи пункт 7 протоколу доручень N 34, напрацьованих під час спільної наради з членами Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва щодо стану та можливості закупівлі дорожньої техніки виробництва ТОВ "Київський механічний завод "Магістраль" для потреб міського господарства, 19 липня 2016 року, та з метою забезпечення належного санітарно-технічного стану, естетики та екологічної безпеки території, покращення якості надання послуг з вивезення побутових відходів:

1. Запровадити пілотний проект щодо спорудження майданчика заглибленого типу для розміщення контейнерів для збору твердих побутових відходів на прибудинковій території будинків N 22 та N 24 на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі.

2. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкомунсервіс" замовником проектування та виконання робіт зі спорудження майданчика заглибленого типу для розміщення контейнерів для збору твердих побутових відходів на прибудинковій території будинків N 22 та N 24 на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі.

3. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкомунсервіс":

3.1. Одержати вихідні дані в установленому порядку.

3.2. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 2 цього розпорядження, в установленому порядку.

3.3. Забезпечити розроблення та затвердження в установленому порядку проектної документації для виконання робіт, зазначених у пункті 2 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, та Порядком проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженим наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року N 154, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2004 року за N 189/8788.

3.6. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 2 цього розпорядження, передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

4. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 2 цього розпорядження, у 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2017 рік, затвердженою рішенням Київської міської ради від 12 грудня 2016 року N 553/1557.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали