ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.11.2017 р. N 1385

Київ

Про зарахування майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передачі його до сфери управління Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

Відповідно до статей 319, 327, 329 Цивільного кодексу України, частин другої, п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури" (Рішення N 844/7080) та враховуючи витяг з протоколу N 59 засідання постійної комісії Київської міської ради з питань власності від 01.08.2017, з метою надійного утримання та якісного обслуговування підіймально-транспортувального обладнання:

1. Зарахувати майно до комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з додатком до цього розпорядження.

2. Передати до сфери управління Подільської районної в місті Києві державної адміністрації майно комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з додатком до цього розпорядження.

3. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації разом з Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку приймання-передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, та копію акта приймання-передачі надати до Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
02.11.2017 N 1385

Майно, яке зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передається до сфери управління Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

N

Найменування об'єкта

Технічні характеристики

Балансова вартість, грн з ПДВ

1

Підіймально-транспортувальне обладнання (роторна парковка) тип-Ротор-DFP-RP10HV для 10 авто класу SUV

Тип-Ротор-DFP- RP10HV для 10 авто класу SUV

3623400,00

 

Виконуючий обов'язки керівника апарату

Л. Верес
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали