РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 16 травня 1985 р. N 205

Київ

Про заснування премії імені О. Є. Корнійчука

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 7 вересня 1990 року N 244)

З метою дальшого розвитку української радянської драматургії, театрального мистецтва та увічнення пам'яті українського радянського драматурга і громадського діяча Олександра Євдокимовича Корнійчука Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Заснувати премію імені О. Є. Корнійчука за видатні твори української радянської драматургії та театральні вистави на сучасну тему, що здобули широке громадське визнання, а також за театрознавчі праці.

Установити, що премія присуджується щорічно починаючи з 1986 року в розмірі 1000 крб. Міністерством культури УРСР, Спілкою письменників України та Українським театральним товариством до дня народження О. Є. Корнійчука - 25 травня.

2. Затвердити подане Міністерством культури УРСР, Спілкою письменників України та Українським театральним товариством Положення про премію імені О. Є. Корнійчука, що додається.

3. Взяти до відома, що премії я виплачується за рахунок коштів Українського театрального товариства.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

 

ЗАТВЕРДЖЕНЕ
постановою Ради Міністрів УРСР
від 16 травня 1985 р. N 205

ПОЛОЖЕННЯ
про премію імені О. Є. Корнійчука

1. Премія імені Олександра Євдокимовича Корнійчука присуджується щорічно за кращу оригінальну п'єсу українського радянського драматурга та театральну виставу на сучасну тему, що здобули широке громадську визнання, правдиво і яскраво відтворюють героїку сьогодення, утверджують радянський спосіб життя, а також за театрознавчі праці.

Названі п'єси, вистави та праці на здобуття премії вносять творчі спілки і товариства, Академія наук УРСР, мистецькі заклади й наукові установи, громадські організації, видавництва, редколегії газет і журналів з питань культури та мистецтва, колективи підприємств і організацій.

Висунення п'єс, вистав і праць повинно проходити в обстановці широкої гласності та високої вимогливості до їх оцінки.

На здобуття премії можуть бути висунуті лише завершені п'єси, театральні вистави та окремі роботи акторів, художників, композиторів у цих виставах, театрознавчі прадід показ чи публікація яких відбулися не пізніше як за шість місяців до дня присудження премії.

2. П'єси, вистави та театрознавчі праці, висунуті на здобуття премії імені О. Є. Корнійчука, приймаються Міністерством культури УРСР до 1 березня. Їх перелік публікується у пресі не пізніше як за два місяці до дня присудження премії.

Порядок подання, обговорення, розгляду п'єс, вистав та праць, висунутих на здобуття премії, встановлюється Міністерством культури УРСР, Спілкою письменників України та Українським театральним товариством.

3. присудження премії імені О. Є. Корнійчука здійснюється спільним рішенням колегії Міністерства культури УРСР, правлінь Спілки письменників України та Українського театрального товариства.

Рішення про присудження премії імені О. Є. Корнійчука публікується в пресі до дня народження драматурга - 25 травня.

4. Особам, якім присуджено премію імені О. Є. Корнійчука, вручається диплом, нагрудний знак із зображенням драматурга і грошова премія в розмірі 1000 карбованців.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали