ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.07.2012 р. N 1117

Київ

Про застосування мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій

Відповідно до статті 102 Бюджетного кодексу України та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356), в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Установити, що при наданні пільг і житлових субсидій готівкою для відшкодування витрат на їх придбання застосовуються мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року N 356 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 356).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали