Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про застосування статті 1 Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 18 вересня 1973 року "Про адміністративну відповідальність за виготовлення або зберігання самогону та апаратів для його вироблення"

ПОСТАНОВА
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про застосування статті 1 Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 18 вересня 1973 року "Про адміністративну відповідальність за виготовлення або зберігання самогону та апаратів для його вироблення"

Постанова втратила чинність(згідно з Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 21 серпня 1985 року N 807-XI)

У зв'язку з питаннями, що виникли в практиці застосування статті 1 Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 18 вересня 1973 року "Про адміністративну відповідальність за виготовлення або зберігання самогону та апаратів для його вироблення", Президія Верховної Ради Української РСР на підставі пункту "в" статті 30 Конституції Української РСР постановляє:

Роз'яснити, що приготування самогонної закваски або іншої алкогольної маси для наступного вироблення з неї самогону чи інших міцних спиртних напоїв без мети збуту, коли це діяння не карається в кримінальному порядку, тягне за собою застосування заходу адміністративного стягнення, передбаченого статтею 1 Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 18 вересня 1973 року "Про адміністративну відповідальність за виготовлення або зберігання самогону та апаратів для його вироблення".

 

Голова Президії
Верховної Ради Української РСР

О. ВАТЧЕНКО

Секретар Президії
Верховної Ради Української РСР

Я. КОЛОТУХА

м. Київ
13 квітня 1977 року
N 1922-IX

 

 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали