МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 листопада 2011 року N 680

Про затвердження Акта державної приймальної комісії з прийняття закінчених робіт та заходів по ліквідації об'єктів шахти "Бутівка-Донецька"

Відповідно до статті 45 та 48 Гірничого закону України, п. 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.2002 N 938), у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти "Бутівка-Донецька", які прийнято державною приймальною комісією, наказую:

1. Затвердити Акт державної приймальної комісії з прийняття закінчених робіт та заходів по ліквідації об'єктів шахти "Бутівка-Донецька" (далі - акт), що додається.

2. Генеральному директору Державного підприємства "Донвуглереструктуризація" Панішку О. І. у місячний термін після затвердження акта:

2.1. Завершити в установленому порядку списання з балансу Державного підприємства "Донвуглереструктуризація" основних засобів, прийнятих згідно з розподільним балансом від ДП "Шахта "Бутівка-Донецька".

2.2. Вжити заходів щодо закриття кошторисів, закладання проектної документації до страхового фонду та подати до Міненерговугілля відповідний акт, виданий Державним департаментом страхового фонду документації.

2.3. Здійснити передачу відповідних документів до місцевих органів влади для забезпечення соціальних гарантій колишніх працівників шахти "Бутівка-Донецька" відповідно до ст. 48 Гірничого закону України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Поповича І. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали