ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2012 р. N 1096

Київ

Про затвердження акта приймання-передачі спортивної споруди із штучним льодовим покриттям на вул. Міста Шалетт, 6 з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Згідно з Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" та постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", на виконання рішення Київської міської ради від 31.03.2011 N 73/5460 "Про згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва критої спортивної споруди із штучним льодовим покриттям, розташованої у м. Києві на вул. Міста Шалетт, 6" (Рішення N 73/5460), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2011 N 490-р "Про передачу спортивної споруди у власність територіальної громади м. Києва" (Розпорядження N 490-р), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.03.2012 N 374 "Про утворення комісії з питань передачі спортивної споруди із штучним льодовим покриттям на вул. Міста Шалетт, 6 з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва" (Розпорядження N 374), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити акт приймання-передачі спортивної споруди із штучним льодовим покриттям на вул. Міста Шалетт, 6 з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва, що додається.

2. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали