Про затвердження фактичних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Київській обласній державній адміністрації

Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
від 31 жовтня 2011 року N 1203

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Київській області
25 листопада 2011 р. за N 37/755

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації" та "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (Постанова N 740), розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 10.05.2011 N 450 "Про організацію в Київській облдержадміністрації роботи щодо доступу до публічної інформації", з метою відшкодування фактичних витрат на виготовлення копій документів за запитом на публічну інформацію:

1. Затвердити фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Київській обласній державній адміністрації, що додаються.

2. Райдержадміністраціям до 01.12.2011 затвердити фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

3. Міськвиконкомам (міст обласного та районного значення) рекомендувати затвердити фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

4. Розпорядження набуває чинності з дня його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Спаського А. С.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
31.10.2011 N 1203

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Київській області
25 листопада 2011 р. за N 37/755

ФАКТИЧНІ НОРМИ
витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

N
з/п

Послуга, що надається

Граничні норми витрат

1.

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (у тому числі двосторонній друк)

Не більше ніж 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

2.

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (у тому числі двосторонній друк)

Не більше ніж 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

3.

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (у тому числі двосторонній друк)

Від 0,3 до 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

* Примітка.

1. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.

2. Норми застосовуються під час копіювання або друку копій документів, що надаються за запитом на інформацію понад 10 сторінок, починаючи з першої сторінки.

 

Заступник голови -
керівник апарату адміністрації

А. С. Спаський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали