ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 листопада 2011 року N 286

Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики науки та інновацій

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики науки та інновацій, отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форми державних статистичних спостережень зі статистики науки та інновацій, що додаються, та ввести їх у дію, починаючи зі звіту за 2011 рік:

1.1. N 3-наука (річна) "Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт".

1.2. N 1-інновація (річна) "Обстеження інноваційної діяльності промислового підприємства".

1.3. N 1-технологія (річна) "Звіт про створення та використання високих технологій та об'єктів права інтелектуальної власності"

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держкомстатом України форм державних статистичних спостережень на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом, форми, що додаються, будуть розміщені в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків.  

2. Поширити форми державних статистичних спостережень, затверджені цим наказом:

2.1. N 3-наука - на юридичних осіб та їхні відокремлені підрозділи, які виконували наукові та науково-технічні роботи.

2.2. N 1-інновація - на юридичних осіб, які здійснюють промислову діяльність.

2.3. N 1-технологія - на юридичних осіб, які створювали і/чи використовували високі технології та об'єкти права інтелектуальної власності.

3. Департаменту статистики послуг (Калачова І. В.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом.

5. Визнати такими, що втратили чинність, форми державних статистичних спостережень N 3-наука (річна) "Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт" та N 1-інновація (річна) "Обстеження інноваційної діяльності промислового підприємства", затверджені підпунктом 1.1 пункту 1 наказу Держкомстату від 10.08.2010 N 323 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики науки та інновацій".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

 

Голова комісії з питань
реорганізації Держкомстату -
перший заступник Голови

В. О. Піщейко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали