ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 грудня 2011 року N 343

Про затвердження форм державних статистичних спостережень і первинної облікової документації зі статистики роздрібної торгівлі та ресторанного господарства

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики роздрібної торгівлі та ресторанного господарства й отримання повної, всебічної й об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форми державних статистичних спостережень зі статистики роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, що додаються, та ввести їх у дію, починаючи:

1.1. Зі звіту за січень 2012 року:

1.1.1. N А (місячна) "Про обсяги продажу сільгосппродуктів і худоби на міському ринку".

1.1.2. N 2 (місячна) "Бланк щомісячної реєстрації цін на міському ринку".

1.2. Зі звіту за I квартал 2012 року - N 3-торг (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі та мережі ресторанного господарства".

2. Затвердити форми первинної облікової документації вибіркового обстеження продажу сільгосппродуктів на міських ринках, що додаються, та ввести їх у дію, починаючи зі звіту за січень 2012 року:

2.1. N 3 (місячна) "Блокнот обліку обсягів продажу сільгосппродуктів на міському ринку".

2.2. N 4 (місячна) "Блокнот реєстратора цін на міському ринку".

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держкомстатом України форм державних статистичних спостережень на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом, форми, що додаються, будуть розміщені в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків.  

3. Поширити форми державних статистичних спостережень і первинної облікової документації, затверджені цим наказом:

3.1. N 3-торг - на всіх юридичних осіб (підприємства), їх відокремлені підрозділи, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства.

3.2. N А, N 3, N 4 - на юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців, які мають ринки та включені до вибіркового обстеження.

3.3. N 2 - на органи державної статистики, які реєструють ціни на сільгосппродукти і худобу на ринках, включених до вибіркового обстеження.

4. Департаменту статистики торгівлі (Фризоренко А. О.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формами державних статистичних спостережень і первинної облікової документації, затвердженими цим наказом.

5. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формами державних статистичних спостережень і первинної облікової документації, затвердженими цим наказом.

6. Визнати такими, що втратили чинність:

6.1. З 1 січня 2012 року - форми N А, N 2, N 3, N 4, затверджені наказом Держкомстату від 26 серпня 2010 року N 352 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень і первинної облікової документації зі статистики роздрібної торгівлі та ресторанного господарства".

6.2. З 1 квітня 2012 року - форму N 3-торг, затверджену наказом Держкомстату від 26 серпня 2010 року N 352 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень і первинної облікової документації зі статистики роздрібної торгівлі та ресторанного господарства".

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова комісії з проведення
реорганізації Держкомстату -
перший заступник Голови

В. О. Піщейко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали