Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій та основних засобів

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 червня 2019 року N 205

Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій та основних засобів

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481 (Постанова N 481) (зі змінами), ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень з питань статистики капітальних інвестицій та основних засобів наказую:

1. Затвердити форми державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій та основних засобів, що додаються, та ввести їх у дію:

1) зі звіту за 2019 рік - N 2-ОЗ ІНВ (річна) "Звіт про наявність і рух необоротних активів, амортизацію та капітальні інвестиції";

2) зі звіту за I квартал 2020 року - N 2-інвестиції (квартальна) "Звіт про капітальні інвестиції".

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держстатом України форм державних статистичних спостережень на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом форми, що додаються, будуть розміщені в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків.

2. Поширити форми державних статистичних спостережень, затверджені цим наказом, на юридичних осіб - підприємства, установи, заклади, органи державної влади й органи місцевого самоврядування.

3. Департаменту структурної статистики (Кузнєцова М. С.):

1) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом;

2) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронному форматі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.

4. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом.

5. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.

6. Визнати такими, що втратили чинність:

1) наказ Держстату від 21 липня 2017 року N 195 "Про затвердження форм державного статистичного спостереження зі статистики капітальних інвестицій" (Наказ N 195) у частині форми N 2-інвестиції (річна) "Звіт про капітальні інвестиції, вибуття й амортизацію активів" (Наказ N 195, 2-інвестиції) - з 01 січня 2020 року та в цілому - з 01 лютого 2020 року;

2) наказ Держстату України від 24 жовтня 2013 року N 321 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій, основних засобів та будівництва" (Наказ N 321) - з 01 січня 2020 року.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Жук І. М.

 

Голова

І. Є. Вернер
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали